Oficjalny klient Tapatalk wkrótce na Windows Phone

|

tapatalk

Tapatalk – bezdyskusyjnie najlepszy klient do przeglądania i używania for internetowych. Obsługuje około 35 tysięcy for i ma identyczną funkcjonalność jak przeglądanie danego fora bezpośrednio w przeglądarce. Niestety, na Windows Phone mamy jedynie dwa nieoficjalne klienty Tapatalka – porzucony Board Express, który ostatnią aktualizację miał w lipcu 2012 roku. Drugą taką aplikacją jest dość nowy Foroplex. Jednak ta marka jednak została sprzedana. Komu i dlaczego?

Quoord Systems Limited, czyli twórcy wspomnianego na początku Tapatalka, wykupili do niej prawa. Tym samym ogłosili, iż Foroplex  przestanie wkrótce funkcjonować. Dlaczego? Ano właśnie z powodu zapowiedzi oficjalnej aplikacji Tapatalk na Windows Phone! Niestety, czy wyłącznie na najnowszą “ósemkę”, czy także poprzednie wersje, tego jeszcze nie wiadomo.

Wiele osób narzeka na błędy w Borad Express, zaś w nowym Foroplex brak funkcji. Tapatalk na system Microsoftu ma jednak być tak samo funkcjonalny jak jego wersje na Android i iOS. Z pewnością ułatwi to życie w większości z Was, którzy korzystają z naszego forum (a jak nie, to prędko zapraszamy!). Dla mnie to zdecydowanie jedna z najlepszych wiadomości ostatnich dni, gdzie susza i pustka w świecie nowinek Windows Phone. ;-)

źródło: wmpoweruser.com


Autor: Maciej Jachnowicz

Student informatyki, zapalony gracz, perkusista, gitarzysta i fan FC Barcelony. Co więcej można robić? ;-)