Miętowo-zielona Lumia 920 w drodze!

|

zielona Lumia 920Nokia uznała, że warto rozszerzyć gamę kolorystyczną swojego obecnie topowego modelu z rodziny Lumia – 920, którą miałem okazję testować. Obecnie dostępne są następujące kolory: żółty, biały, czerwony, szary, czarny i błękitny. Niestety, w naszym kraju w dalszym ciągu brakuje dwóch wariantów kolorystycznych, szarego i błękitnego. Możliwe jednak, że niedługo się pojawią, ale tym razem nie chodzi ani o błękit, ani o szary kolor.

Teraz przyszła pora na barwę, która nie zawitała jeszcze do żadnego z obecnych modeli Lumia. Na Facebooku Nokia Jordan (Izrael), administratorzy umieścili zdjęcie miętowo-zielonej Lumii 920. Z pewnością nietypowe połączenie, ale wygląda ciekawe, na pewno rzuca się w oczy. Zastanawiam się tylko, czy taka barwa przyjmie się na szeroką skalę, czy też została zaplanowana mała seria miętowo-zielonej Lumii 920? Szczerze mówiąc to nie spodziewam się, że ten kolor zdecydowanie pobije konkurencyjną biel czy też żółć, które obecnie należą do najczęściej wybieranych spośród całej gamy barw.

Niestety, nie znamy jeszcze daty premiery tej wersji kolorystycznej, ale czy ktoś z naszych czytelników skusiłby się na taką barwę? Finowie tym ruchem pokazują nieco, że zdecydowanie już panują nad rynkiem Windows Phone i czymś oryginalnym próbują się wyróżnić na tle urządzeń z Robocikiem czy też iOS.

źródlo: facebook.com


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.