Cut the Rope: Experiments od ZeptoLab już dostępne do pobrania

|

cut the rope

Do Sklepu Windows Phone trafiła właśnie gra Cut the Rope: Experiments. Jest to kontynuacja jednego z największych mobilnych hitów, należąca do gatunku zręcznościowych gier logicznych. W roli głównego bohatera powraca mały zielony stworek o imieniu Om Nom, a naszym zadaniem ponownie jest nakarmić go słodyczami. Nie jest to jednak sprawą łatwą i wymaga pokonania masy przeszkód. Grę, podobnie jak część pierwszą, stworzyło studio Zeptolab.

W Cut the Rope: Experiments Om Nom staje się obiektem badań naukowych, jakie postanowił na nim przeprowadzić pewien szalony Profesor, który bardzo chętnie służy komentarzem podczas przechodzenia kolejnych poziomów. Graczowi nie pozostaje nic innego jak wesprzeć przesłodkiego bohatera i przeprowadzić go przez 5 zróżnicowanych obszarów, podzielonych na 125 poziomów-eksperymentów. W ten sposób niezwykłe laboratorium naukowca staje przed graczem otworem. Podstawowymi nowościami względem bestsellerowej części pierwszej są nowe elementy mechaniki rozgrywki – m.in. pistolet wystrzeliwujący linkę z hakiem, rakiety, a także woda.

Cut the Rope: Experiments zostało włączone do kolekcji xbox live, więc zabawę urozmaici zdobywanie różnorodnych “acziwów” ;-) Martwi może tylko cena. Pierwsza część (dostępna tutaj) była do kupienia za 3,49 zł, za “Experiments” zapłacimy trzykrotność tej kwoty, czyli 10,49 zł.

Aktualizacja: Cena gry została obniżona do 3,49 zł. Ja kupuje, a Wy? ;-)

Cut the Rope: Experiments na Windows Phone:

Kod QR Windows Phone Store


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.