Asphalt 7 Heat dostępny dla Windows Phone 8

|

Asphalt

Jedna z najbardziej popularnych mobilnych samochodówek trafiła właśnie na system Windows Phone. Mowa oczywiście o grze Asphalt 7 Heat wyprodukowanej przez firmę Gameloft.

Każdy szanujący się gracz na pewno o grze słyszał już wcześniej. Kilkadziesiąt samochodów, możliwość tuningu, wiele ciekawych tras, wiele trybów rozgrywki oraz świetna oprawa graficzna – to wszystko i jeszcze więcej można znaleźć w grze Asphalt 7. A to wszystko włączone do kolekcji xbox live i dostępne za jedyne 3,49 zł.

Martwi jedynie fakt, że same pliki instalacyjne zajmują 878 MB, więc posiadacze modeli z małą ilością pamięci wewnętrznej mogą mieć trudności z instalacją gry. W każdym razie, na mojej Lumii 820 śmiga, aż miło.

Aktualizacja:

W dniu dzisiejszym gra otrzymała aktualizację, która zmniejszyła rozmiar plików instalacyjnych z 878 MB na 512 MB. Dodatkowo zostały obniżone wymagania dot. minimalnej ilości pamięci RAM. Od teraz także użytkownicy smartfonów z mniejszą ilością RAM (np. Lumia 620) mogą się trochę pościgać ;-)

Asphalt 7 Heat na Windows Phone 8 (cena: 3,49 zł):

Kod QR - Asphalt 7 Heat Twitter - Windows Phone Store


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.