Viber doczeka się pełnej sprawności jeszcze w marcu lub kwietniu

|

Viber LeadNiedawno informowaliśmy Was, że aplikacja VoIP i messanger w jednym, czyli Viber zostanie niedługo usprawniony na smartphone’y z Windows Phone 8. Obecnie program może służyć jedynie jako alternatywa Gadu-Gadu (który powoli odpływa w niepamięć), czyli zwykłego komunikatora tekstowego.

CEO Vibera, Pan Talmon Marco, na swoim profilu na Twitterze odpowiedział pewnej użytkowniczce na pytanie, które polegało na podaniu terminu pojawienia się w pełni sprawnej wersji omawianego programu na Windows Phone 8. Odpowiedź padła stosunkowo szybko, bo już po 2 dniach i według niej (jak możecie zauważyć poniżej) Viber dostanie aktualizację jeszcze w tym miesiącu lub w następnym, więc stosunkowo niedługo.

Twitter-duras-rachelle_hanna-march-or-April..htm_20130320180943

Dodatkowo możemy dowiedzieć się na jakich smartphone’ach grupa deweloperów głównie testuje swoją aplikację. Jest to oczywiście Lumia 920. Mimo wszystko pamiętajmy, że Viber nie będzie kolejną ekskluzywną aplikacją dla smartphone’ów Nokii z mobilnymi “Okienkami” na pokładzie.

Chcecie zaoszczędzić na połączeniach i SMS’ach? Zainteresujcie się Viberem uprzednio zachęcając do korzystania z tej aplikacji swoich znajomych, którzy posiadają smartphone’y z Androidem, iOS lub (niedługo) BlackBerry 10. Alternatywą promowaną przez Microsoft jest oczywiście Skype, który w przypadku Windows Phone 8 jest w pełni zintegrowany z tym systemem, a ostatnio został również zaktualizowany. Update wprowadził wiele ciekawych zmian, które zdecydowanie wyróżniają program na tle Vibera.

źródło: wmpoweruser.com


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.