Photosynth w markecie dla Windows Phone 8!

|

Photosynth2

Nareszcie jest. Aplikacja pozwalająca na tworzenie przestrzennych zdjęć doczekała się edycji na najnowszy mobilny system Microsoftu, Windows Phone 8. Swego czasu pisaliśmy o problemach programistów, które polegały na kłopotach z dopasowaniem się do niektórych sterowników poszczególnych modeli smartphone’ów z “mobilnymi Okienkami” na pokładzie. Jednak Microsoft nie poddał się i od dwóch dni możemy pobrać Photosynth!

Ta aplikacja idealnie nadaje się do tworzenia krajobrazów, bez problemu możemy tworzyć rozległe panoramy, po prostu uwieczniać to wszystko, co znajduje się dookoła nas. Następnie zrobione przez siebie dzieło możemy udostępnić na oficjalnej stronie Photosynth, a dalej podzielić się tym ze znajomymi na Facebooku lub Twitterze.

Sprawa z tą aplikacją na Windows Phone 8 jest o tyle ciekawa, że deweloperzy Microsoftu na bieżąco aktualizowali edycję na iOS, a wersja na “mobilne kafelki” od dłuższego czasu nie była usprawniana, a na “8” w ogóle niedostępna.

Także najprawdopodobniej dowiedzieliśmy się jaką aplikację zapowiadał Joe Belfiore.

Zależało Wam na tym programie?

Aplikację możecie pobrać z Windows Phone Store za darmo.

Kod QR - Photosynth 6 Photosynth - Windows Phone Store

Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.