MonsterUp Adventures za darmo do niedzieli

|

monsterupNokia przyzwyczaiła do różnych promocji, obniżek cen, a nawet darmowych aplikacji. Tym razem jednak wszyscy użytkownicy Windows Phone dostają za darmo bardzo przyjemną zręcznościówkę MonsterUp Adventures! Lecz uwaga, oferta obowiązuje tylko do niedzieli 17 marca!

Czym jest ta gra? Prostą i bardzo przyjemną zręcznościówką, jakie ostatnio modne na telefony dotykowe. Zasady są bardzo proste: wcielamy się w tytułowego potworka i na każdym poziomie skaczemy do samego nieba zbierając diamenty, za które to odblokowujemy “lepsze” potworki, tzn. ze specjalnymi mocami. Po pewnej ilości poziomów mamy walki z bossami, a i dla wielbicieli cyferek i rekordów są rankingi. Ba, gra nawet posiada zalążek fabuły przy samym odpaleniu, lecz nie będę spoilerował. ;-)

Do tej pory gra kosztowała ładne 6,99 zł, dlatego chyba warto dać jej szansę i spędzić nieco czasu. Na pewno każdemu w jakimś stopniu przypadnie do gustu. Zajmuje ledwie 25MB, więc nawet na gorszych urządzeniach nie zabierze wiele miejsca.

Linki do pobrania gry MonsterUp Adventures:

Kod QR - MonsterUp Adventures MonsterUp Adventures - Windows Phone Store

źródło: wmpoweruser.com


Autor: Maciej Jachnowicz

Student informatyki, zapalony gracz, perkusista, gitarzysta i fan FC Barcelony. Co więcej można robić? ;-)