Modern Combat 4: Zero Hour trafi do Sklepu w kwietniu

|

Modern Combat

Gameloft rozpoczął prawdziwie frontalny atak na Sklep Windows Phone oraz na najpoważniejszych graczy. Miesiąc temu dostaliśmy wyścigówkę Asphalt 7, niedługo później Real Fooball 2013 razem z Amazing Spider-Man, a kilka dni temu Dark Knight Rises wraz z Shark Dash. Następnym tytułem w kolejce wydaje się być “mobilne Call of Duty” – Modern Combat 4: Zero Hour.

Jak donosi WinPhoneLive.ru po rozmowie z menedżerem Gameloftu, największy hit francuskiego producenta pojawi się w kwietniu na Windows Phone 8. Jednak głównym tematem była rozmowa na temat problemów z certyfikacją PEGI w Rosji. Jak mówi:

“Ciężko pracujemy nad wydawaniem gier na platformy Xbox oraz Windows Phone w Rosji z wymaganą klasyfikacją. Wiemy jak Rosyjscy gracze pragną gier od Gameloft na ich telefonach Windows Phone, i bardzo Nas cieszy tak duże oczekiwanie, dlatego staramy się jak najszybciej dostarczyć te gry na teren Rosji.”

Rosja z pewnością nie jest największym rynkiem, dlatego jeżeli coś się pojawi tam, to możemy być pewni premiery w Naszym kraju. Dla wielu graczy Modern Combat to najbardziej oczekiwana gra, nie tylko ze względu na jakość i ekskluzywność. Trzeba przyznać, to jedna z jedynych poważnych gier z gatunku shooter-FPS. Do tego dochodzi ta wsp-nia-ła grafika! Serio, jak spojrzałem na trailer (poniżej) czy inne filmiki prosto z gry, to myślałem, że oglądam starszą Call of Duty 4. W grze zastosowano silnik fizyczny Havok, znany z wielu dużych tytułów na komputery osobiste i konsole obecnej generacji.

Za taką jakość jednak przyjdzie zapłacić te 23,99 zł jak za wszystkie największe tytuły od Gameloft. Oby tylko nie było problemów z optymalizacją jak w przypadku Amazing Spider-Man. Poniżej wspomniany trailer z wersji na Androida:

źródło: wmpoweruser.com


Autor: Maciej Jachnowicz

Student informatyki, zapalony gracz, perkusista, gitarzysta i fan FC Barcelony. Co więcej można robić? ;-)