Lumia 520 i 720 w przedsprzedaży w Wielkiej Brytanii

|

LumiaDla wszystkich zainteresowanych nowymi urządzeniami Nokii – Lumią 520 i 720, mamy dobre wieści. Nasze poprzednie doniesienia o cenach i dostępności się potwierdzają. Telefony właśnie wskoczyły do oferty kolejnego brytyjskiego sklepu Unlocked-Mobiles w ofercie jakiej się spodziewaliśmy.

Odwołując się do danych w sklepie, wysyłka ma nastąpić 1 kwietnia, także nie długo po tej dacie możemy się spodziewać premiery i w Naszym kraju. Kolejną ciekawostką są ceny. Wcześniejsze przypuszczenia były bez podatków czy zwyżek samych sklepów. W tej chwili ostatecznie zapłacimy £159,98 za Lumię 520 (ok. 750 zł) oraz £294,98 za lepszą 720 (ok. 1400 zł). Czyli jak widać, ceny zgodne z przewidywaniami i zapowiedziami. 520-tka dostępna w kolorach białym, czarnym, czerwonym, purpurowym oraz żółym, zaś 720-tka – czarnym, czerwonym oraz żółtym.

Na koniec mała notka na temat tych urządzeń. Oba są już po certyfikacji Wi-Fi oraz Bluetooth, i w niedługim czasie pojawią się w ofercie sieci China Mobile. Oba urządzenia, tak samo jak Lumia 920T, będą specjalnie przygotowane do działania w tej sieci, ze względu na unikalną konfigurację.

źródło: wpcentral.com


Autor: Maciej Jachnowicz

Student informatyki, zapalony gracz, perkusista, gitarzysta i fan FC Barcelony. Co więcej można robić? ;-)