Kinograf wreszcie dostępny dla smartfonów Lumia z WP 7.x

|

Kinograf
Wraz z prezentacją pierwszych Nokii Lumii z Windows Phone 8 (Lumia 920 & Lumia 820) zostało zaprezentowanych kilka ciekawych aplikacji fotograficznych, które nie trafiły od razu na Windows Phone 7.x. Największe zainteresowanie wzbudziła aplikacja Cinemagraph pozwalająca tworzyć w łatwy sposób animacje. Po pół roku od jej premiery w końcu została udostępniona dla smartfonów Lumia z Windows Phone 7.x.

Kinograf to magiczne połączenie fotografii i animacji podobnej do filmowej, pozwalające tworzyć zdjęcia, które wyglądają jak żywe. Pomocne wskazówki pozwolą szybko i wygodnie wybrać animowany obszar, tworząc unikalny kinograf. Efekt końcowy jest zniewalający.

Utworzoną animację możesz udostępnić znajomym za pośrednictwem mediów społecznościowych, poczty elektronicznej i wiadomości. Wystarczy konto Nokia i połączenie danych. Po przesłaniu kinografu na serwer firmy Nokia udostępniasz łącze do niego. Udostępnianie odbywa się przez sieć Wi-Fi lub komórkową, dlatego warto sprawdzić opłaty operatora za przesył danych.

Najnowsza wersja programu Kinograf jest łatwiejsza w użyciu, ponadto można teraz tworzyć kinografy w układzie pionowym i poziomym. Program jest od teraz dostępny dla większej liczby modeli telefonów.

Kinograf na Windows Phone 7.x:

Kod QR - Cinemagraph Cinemagraph - Windows Phone Store

źródło: własne (Tomasz, dzięki za info!)


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.