[Aktualizacja] Joe Belfiore zapowiada nowe aplikacje #2

|

Joe Belfiore

Pod koniec lutego Joe Belfiore, szef działu Windows Phone w Microsoftcie,  poinformował wszem wobec za pośrednictwem swojego konta na twitterze, że posiada na swoim smartfonie z Windows Phone aplikacje, których oficjalnie nie ma jeszcze w Sklepie. Niestety, nie zdradził jakie to aplikacje, ale użytkownicy sami wytypowali jakie to mogą być aplikacje. Typy możecie zobaczyć w podlinkowanym wcześniej wpisie.

W dniu dzisiejszym na koncie Joe na twitterze pojawił się ciąg dalszy tej historii. Opublikował on bowiem kolejnego tłita, z informacją, że pierwsza z zapowiedzianych aplikacji pojawi się już jutro! Być może to nie jedyna aplikacja jaka zostanie udostępniona w tym tygodniu. Wpis na twitterze sugeruje, że to “dobry tydzień”, więc może pozostałe również pojawią się jeszcze w tym tygodniu.

Jak myślicie, jaka aplikacja będzie miała swoją premierę jutro? :-)

Aktualizacja:

joe-belfiore-unfollow

Zapowiadana aplikacja to gra The Dark Knight Rises, która właśnie została udostępniona. Przy okazji kolejna zapowiedź – “tydzień nie kończy się dzisiaj” – co może być zapowiedzią kolejnych, ciekawych pozycji :-)

źródło: twitter


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.