[Aktualizacja] Joe Belfiore zapowiada kolejną aplikację

|

Joe Belfiore
Joe Belfiore zdecydowanie polubił Twittera. Przypominam, pod koniec lutego na twitterze ogłosił, że ma na swoim smartfonie z Windows Phone zainstalowane aplikacje (w tym gry), które oficjalnie nie są jeszcze dostępne w Sklepie. W ubiegły poniedziałek (18.03) zapowiedział, że będzie to dobry tydzień dla tych, którzy chcą się dowiedzieć jakie aplikacje miał na myśli. Wiemy już, że chodziło o aktualizację Skype, grę The Dark Knight Rises oraz aplikację radiową Pandora (tylko USA).

Na tym nie koniec. Na profilu Joe pojawiła się kolejna zapowiedź, sugerująca, że kolejna aplikacja (lub gra) zadebiutuje już w poniedziałek – przecież tydzień trwa od poniedziałku do poniedziałku ;-) Jaką aplikację typujecie?

Aktualizacja:

Joe Belfiore

Mam dobrą i złą wiadomość. Zła jest taka, że premiera zapowiedzianej na dzisiaj (poniedziałek) aplikacji została opóźniona o kilka dni. Dobrą jest fakt, że tydzień który się właśnie rozpoczął ma być kolejnym tygodniem związanym z nowymi, ciekawymi premierami aplikacji. I nie będą to aplikacje ograniczone regionalnie (jak Pandora – tylko dla USA).

Wiele osób typuje, że kolejną aplikacją będzie Viber, co pokrywałoby się z terminem o którym pisał Łukasz.

źródło: twitter


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.