HTC 8X i 8S uhonorowane prestiżową nagrodą Red Dot Award

|

HTC

Dwa modele telefonów firmy HTC: Windows Phone 8X oraz Windows Phone 8S, otrzymały prestiżowe nagrody Red Dot Award, w kategorii wzornictwa produktowego – Product Design 2013. Wszystko w uznaniu świetnego wyglądu obu smartfonów.

Przypomnijmy, że nagrody Red Dot Award należą do jednych z największych i najbardziej szanowanych konkursów projektowych na świecie. Dr Peter Zec, inicjator i prezes Red Dot Design Award, powiedział „HTC Windows Phone 8X i 8S wykazują nie tylko niezwykłą jakość wykonania, ale również udowodniły, że design jest integralną częścią rozwiązań innowacyjnych produktów. Mamy przyjemność przyznać ‘red dot’ do HT ”.

Windows Phone 8X oraz Windows Phone 8S to dwa najnowsze modele firmy HTC, wchodzące w skład rodziny urządzeń działających na platformie Windows Phone. „To wyróżnienie jest świadectwem ciężkiej pracy i zaangażowania wielu pracowników HTC. Nasze zespoły projektowe stale poszukują przełomów projektowych do tworzenia produktów, które nie tylko wyglądają świetnie, ale również przynoszą naszym klientom najbardziej wyjątkowe doświadczenie”. – powiedział Scott Croyle – wiceprezes ds. projektowania w HTC.

Początki nagrody Red Dot Award sięgają 1955 roku, będąc obecnie jednym najbardziej prestiżowych i znanych konkursów wzornictwa na świecie. W tym roku 1865 firm i projektantów zgłosiło ponad 4.600 produktów, aby konkurować o najbardziej pożądane nagrody projektowe Red Dot Award.

źródło: informacja prasowa


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.