Gdzie jest moja paczka? Czyli jak najłatwiej śledzić swoje przesyłki

|

gdzie jest moja paczka logo

Ostatnio zaproponowałem Wam polską aplikację Crosswords. Tym razem również zaprezentuję program pochodzący od naszych rodzimych deweloperów, skierowany głównie do mieszkańców naszych granic. Aplikacja kryje się pod nazwą “Gdzie jest moja paczka?” i od razu wiadomo do czego ona służy.

Dzięki temu prostemu programowi możemy sprawdzić na jakim etapie i gdzie znajduje się paczka, na którą czekamy lub którą wysłaliśmy. Do wyboru mamy wielu dostawców przesyłek: Poczta Polska, DHL, TNT, K-EX, Opek, DPD, Siódemka, UPS, GLS, DB Schenker, Patron Service, Raben i PEKAES. Jeżeli brakuje według Was jakiejś firmy spedycyjnej to możecie o tym poinformować autora aplikacji, a ten postara się uzupełnić bazę kurierów. Paczki namierzamy za pomocą kodu przesyłki, który możemy wpisać ręcznie lub zeskanować.

Ważne przesyłki możemy dodać do obserwowanych, co spowoduje, że o każdej zmianie jej stanu zostaniemy natychmiastowo poinformowani na kafelku i poprzez powiadomienie u góry wyświetlacza. Dodatkowo zakończone “transakcje” przechodzą do “historii” dzięki czemu możemy po kilku miesiącach sprawdzić co i kiedy odebraliśmy.

gdzie jest moja paczka screen

Póki co nie miałem problemów z żadną przesyłką. Wszelkie niedogodności jakie mogą wyjść powodowane są przez firmy kurierskie, od których pobierane są dane przez aplikację.

“Gdzie jest moja paczka?” to aplikacja darmowa i bezproblemowa, którą gorąco polecam osobom, które często korzystają z usług korporacji spedycyjnych. Dostępna na smartphone’y z Windows Phone 7.5 (w górę).

Gdzie jest moja paczka?- QR Code Gdzie jest moja paczka? - Windows Phone Store


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.