Gameloft zaprasza do udziału w loterii! Do wygrania Lumia 820!

|

Gameloft

Z okazji premier największych hitów na platformę Windows Phone, Gameloft ma zaszczyt zaprosić do udziału w loterii! Nagrody są bardzo atrakcyjne – 4 modele telefonu Nokia Lumia 820, oraz 15 kodów na punkty Xbox (o wartości 20$ za jeden). Co należy zrobić?

Zasady są bardzo proste – należy “polubić” 3 strony na portalu społecznościowym Facebook – Xbox, Gameloft oraz Nokia. Następnie w aplikacji “12 Games on Windows Phone” odpowiedzieć na jedno proste pytanie, dotyczące ostatniego trailera zapowiadającego 12 tytułów nadchodzących do Sklepu. Ważna informacja – doczytałem się w regulaminie loterii, iż wymogiem jest zaproszenie znajomych do konkursu. Cytując: “Dwóch zwycięzców zostanie wyłonionych ze wszystkich prawidłowych odpowiedzi dnia 2 kwietnia, oraz nazwanych Zwycięzcami Wielkiej Wygranej razem z zaproszonymi znajomymi do loterii.”. Tak więc, dwóch szczęśliwców + po jednym ich zaproszonym znajomym będzie cieszyć się z nadchodzących gier na wygranych modelach Lumii 820, natomiast 15 innych otrzyma kody na punkty Xbox do wykorzystania w Xbox Marketplace lub Windows Phone Store.

Co ciekawe, w opisie loterii padają słowa o możliwości wygrania Lumii 820, aby cieszyć się z największych hitów francuskiego producenta. Wniosek jest prosty – wszystkie zapowiedziane tytuły powinny się ukazać do końca marca.

źródło: wpcentral.com


Autor: Maciej Jachnowicz

Student informatyki, zapalony gracz, perkusista, gitarzysta i fan FC Barcelony. Co więcej można robić? ;-)