Galactic Reign – wspólna gra na różnych platformach Microsoftu

|

Galactic Reign

Pod koniec stycznia swoją premierę na Windows Phone miała gra Skulls of the Shogun, której premiera ucieszyła wiele osób. Nie dość, że była ona dostępna nawet na najsłabsze telefony to można było w nią grać na każdej z platform Microsoftu, od Windows 8, przez Windows RT, aż po Windows Phone. Idąc tą drogą, dziś został udostępniony kolejny tytuł umożliwiający jednoczesną zabawę użytkownikom posiadającym urządzenia oparte o różne platformy Microsoftu – Galactic Reign.

Galactic Reign została stworzona przez studio Slant Six Games, znane z nowszych części serii SOCOM oraz niedawnego Resident Evil: Operation Raccoon City. Gra jest strategią kosmiczną o dowodzeniu flotą. Teaser można obejrzeć poniżej:

W materiale oglądamy parę ujęć z kosmicznych bitew, toczonych między kilkunastoma myśliwcami i większymi maszynami. Pojawia się fragment pokazujący możliwość zmiany ustawień poszczególnych statków. Na teaserze przewija się też coś, co przypomina mapę galaktyki, którą będziemy musieli przemierzyć w grze. Sugeruje ona, że sama rozgrywka będzie składała się z pojedynczych bitew z coraz trudniejszymi grupami przeciwników.

A poniżej mały poradnik “How to play”:

Galactic Reign jest włączona do kolekcji Xbox live. Jej cena wynosi 17,49 zł.

Linki do pobrania gry Galactic Reign:

Kod QR - Galactic Reign Galactic Reign - Windows Phone Store

źródło: blogs.windows.com


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.