Aplikacja Filmweb na Windows Phone już dostępna

|

filmweb

Pod koniec stycznia informowałem Was o tym, że aplikacja Filmweb na system Windows Phone ujrzy światło dzienne w przeciągu kilku tygodni. Oczekiwanie dobiegło końca! W Windows Phone Store możemy już znaleźć oficjalną aplikacje największego polskiego serwisu internetowego poświęconego filmom i ludziom kina. Jest naprawdę świetnie zrobiona i nie można jej nic zarzucić. Zresztą… pobierzcie i zobaczcie sami :-)

Największy polski serwis filmowy jest już dostępny na smartfonach z Windows Phone. Dzięki aplikacji “Filmweb” użytkownik trafia prosto do świata filmów. Już na starcie witają go najnowsze premiery, aktualny repertuar, recenzje oraz zapowiedzi wraz z zwiastunami.

To jednak dopiero początek możliwości Filmwebu. Po zarejestrowaniu w serwisie, co również można zrobić za pośrednictwem aplikacji, otwiera się przed użytkownikiem całe spektrum dodatkowych funkcjonalności, począwszy od oceny poszczególnych tytułów, poprzez porównanie swoich preferencji ze znajomymi, aż do specjalnie przygotowanych rekomendacji filmów, które właśnie wchodzą do kin lub niedługo będą wyświetlane w telewizji.

Filmweb to aplikacja idealna zarówno dla miłośników kina, jak i osób, które po prostu szukają pomysłu na wieczór przed telewizorem.

W obecnej wersji aplikacja umożliwia:

★ Wybierz się do kina! Sprawdź repertuar kin blisko Ciebie.
✓ Dowiedz się więcej o premierach i zapowiedziach.
★ Przeglądaj pełny program 90 kanałów TV.
✓ Ustawiaj przypomnienia dla filmów, seriali lub innych audycji.
★ Czytaj najnowsze newsy ze świata filmu.
✓ Zapoznaj się z artykułami, felietonami, wywiadami przygotowanymi przez Redakcję Filmwebu.
★ Dzięki Gustomierzowi nie będziesz musiał oglądać złych filmów.
✓ Zmierz swój gust filmowy i sprawdź w rekomendacjach, na co warto dzisiaj pójść do kina lub zobaczyć wieczorem w TV.
★ Oglądaj najnowsze i najbardziej oczekiwane zwiastuny.
✓ Zobacz wywiady z gwiazdami i relacje ze światowych festiwali.
★ Zyskaj mobilny dostęp do swojego Filmwebowego profilu.
✓ Oceniaj i komentuj filmy, seriale i gry.
★ Filmweb to portal filmowy #1 w Polsce, to także druga największa baza filmów i aktorów na świecie – ponad 525.000 filmów, 40.000 seriali oraz 1.707.000 ludzi kina – teraz dostępna w Twoim telefonie.
✓ Dowiedz się więcej o swoich ulubionych filmach i aktorach, przeglądaj galerie zdjęć i zwiastunów, czytaj recenzje i opisy.

Pobierz aplikację Filmweb na Windows Phone:

Kod QR - Filmweb Filmweb - Windows Phone Store


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.