Czekacie na Instagram? Zainstalujcie #2InstaWithLove

|

Instagram

Instagram jest jedną z bardziej wyczekiwanych aplikacji na Windows Phone. Niestety, jak do tej pory nie pojawiły się żadne oficjalne informacje o planowanym wydaniu aplikacji na nasz ulubiony system. W sieci pojawia się wiele pytań o dostępność, o plany, próśb, petycji, itp. Niestety, jak do tej pory reakcji ze strony Instagramu brak.

Nokia postanowiła więc pójść o krok dalej i udostępniła właśnie aplikację #2InstaWithLove na smartfony Nokia Lumia. Sama nazwa aplikacji oznacza nic innego tylko “Z miłości do Instagram”. Pozwala ona nałożyć na wybraną przez nas grafikę filtr Polaroid, z dopiskiem #2InstaWithLove, a następnie uzyskaną grafikę zapisać i/lub udostępnić znajomym. Przykładowy efekt poniżej:

Instagram
Po udostępnieniu uzyskanej grafiki w naszych sieciach społecznościowych pojawi się odnośnik do strony 2instawithlove.com. Jej strona główna nie jest jeszcze gotowa, ale ma zostać udostępniona w najbliższym czasie, będą pojawiać się na niej najciekawsze/najbardziej popularne grafiki. Po co? Żeby głos użytkowników Windows Phone był bardziej słyszalny. Miejmy nadzieje,  że przyniesie to pożądany efekt i niedługo dostaniemy Instagrama na Windows Phone. Jeśli więc czekasz na Instagrama to nie zwlekaj i zainstaluj #2InstaWithLove na swojej Lumii :-)

Aktualizacja: Od dziś aplikacja jest dostępna dla wszystkich smartfonów z systemem Windows Phone.

#2InstaWithLove na smartfony Nokia Lumia:

Kod QR - #2InstaWithLove #2InstaWithLove - Windows Phone Store

#2InstaWithLove na smartfony innych producentów:

Kod QR - #2InstaWithLove #2InstaWithLove - Windows Phone Store


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.