Zobaczcie zdjęcia modeli Lumia 720 i Lumia 520

|

Lumia 720

Do sieci wyciekły rendery graficzne modeli Lumia 720 oraz Lumia 520. Ich źródłem jest użytkownik @evleaks z twittera, który już nie raz prezentował grafiki przedstawiające nowe urządzenia przed ich oficjalną prezentacją. Tak było w przypadku Lumii 920 i 820.

Na grafice powyżej widzicie model Lumia 720. Jego specyfikacja to: 4,3-calowy wyświetlacz ClearBlack (CBD), dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1 Ghz, 512 MB pamięci operacyjnej RAM, 8 GB wbudowanej pamięci na dane użytkownika z możliwością jej rozszerzenia dzięki kartom microSD, tylny aparat 6 Mpix (optyka Carl Zeiss) i kamera do rozmów wideo 2 Mpix, a to wszystko będzie pracować pod kontrolą Windows Phone 8. Lumia 720 ma być dostępna w kolorze czerwonym, żółtym, błękitnym, czarnym i białym.

Lumia 520

Specyfikacja Lumii 520, modelu widocznego na grafice powyżej, jest bardzo zbliżona. Różnice to mniejszy 4-calowy wyświetlacz, brak kamerki do rozmów wideo i tylny aparat o rozdzielczości 5 Mpix. Model będzie dostępny w takich samych wariantach kolorystycznych jak L720.

Na marginesie: wygląda na to, że Nokia Maps zmieni się w HERE Maps ;-)

evleaks-lumia-720-back evleaks-lumia-520-back

Obydwa modele są utrzymane w typowej dla serii Nokii Lumia kolorowej stylistyce. Podobają się Wam?

Dla przypomnienia, oficjalna konferencja Nokii na MWC już w najbliższy poniedziałek rano. Zapraszamy do nas na relacje na żywo z tego wydarzenia w poniedziałek o godz. 8:30 ;-)

źródło: @evleaks, twitter


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.