Windows Phone 8X by HTC – niedługo recenzja! Macie pytania?

|

WIndows Phone 8X by HTC

Na łamach naszego portalu mieliśmy już okazję recenzować niemal wszystkie urządzenia z systemem Windows Phone 8, które miały premierę w Polsce (Lumia 920, Lumia 820, HTC 8S). Zabrakło tylko modelu Windows Phone 8X by HTC, czyli jednego z dwóch smartfonów z systemem Windows Phone 8 od tajwańskiego HTC, wykonanych przy ścisłej współpracy z Microsoftem. Miło mi poinformować, że w dniu dzisiejszym otrzymałem egzemplarz HTC 8X i przez najbliższe 2-3 tygodnie będę testował ten model, a jego pełna recenzja pojawi się już niedługo.

Kurier był u mnie dosłownie kilkanaście minut temu, na szybko zrobiłem kilka fotek, żeby wrzucić informację tutaj. W tym wpisie nie opublikuję pierwszych wrażeń, ponieważ jeszcze na to za wcześnie – mogłyby być one zbyt hurraoptymistyczne. Jeśli macie jakieś pytania dotyczące HTC 8X lub sugestie na co zwrócić szczególną uwagę w recenzji – proszę, umieszczajcie je w komentarzach. Miałem okazje testować już Lumię 820 i Lumię 920, więc bez problemu mogę się wypowiedzieć jak 8X wypada na ich tle. Na wszystkie pytania chętnie odpowiem sam lub z pomocą innych użytkowników tego modelu.


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.