[Aktualizacja] “Twórca dzwonków” i “Udostępnianie Bluetooth” dostępne!

|

Nokia Collection

“Nokia Collection” wzbogaciła się o dwie nowe pozycje. Mowa o aplikacjach “Twórca dzwonków” i “Udostępnianie Bluetooth”. Obydwie pozycje są dostępne dla smartfonów z systemem Windows Phone 7.8 (według Windows Phone Store wymagany jest Windows Phone 7.5, ale to nie jest prawdą). Niestety, w chwili tworzenia newsa nie są one dostępne dla smartfonów z polskiej dystrybucji.

Pierwsza z nich, aplikacja “Twórca dzwonków”, umożliwia tworzenie dzwonków z muzyki znajdującej się w telefonie. Wystarczy uruchomić aplikację, wybrać ulubioną piosenkę MP3 i zapisać ją jako dzwonek. Dzwonek można w dowolny sposób przyciąć, tak jak można wybrać początek, koniec i długość dzwonka.

Udostępnianie Bluetooth pozwala urządzeniom na przesyłanie i odbieranie plików graficznych i dźwiękowych. Włącz Bluetooth w momencie, gdy chcesz wysłać lub odebrać plik, sparuj urządzenia i zacznij korzystać z Udostępniania Bluetooth.

Aktualizacja: Wpis został zaktualizowany i podbity. Aplikacje dopiero teraz są dostępne dla naszego regionu.

Aplikacja Twórca dzwonków jest dostępna za darmo w Nokia Collection:

Kod QR - Twórca dzwonków Twórca dzwonków - Windows Phone Store

 

Aplikacja Udostępniania Bluetooth jest dostępna za darmo w Nokia Collection:

Kod QR - Udostępniania Bluetooth Udostępniania Bluetooth - Windows Phone Store

Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.