Oficjalne aplikacje Mobile World Congress już w Sklepie

|

mobile world congress

Największa impreza, konferencja i pokaz w branży telefonii komórkowej – wszystko w jednym, Mobile World Congress 2013 w Barcelonie, zbliża się wielkimi krokami i zostało ledwie ponad 2 tygodnie do jej rozpoczęcia. Z tej okazji organizator przedsięwzięcia, GSM Association, wydaje oficjalną aplikację nie tylko dla obecnych na imprezie, ale także wszystkich nią zainteresowanych. Druga to NFC Badge, aplikacja która dla zaproszonych zastąpi standardową przepustkę na jej cyfrowy odpowiednik.

Poniżej opis aplikacji Mobile World Congress:

Jest to aplikacja dla odwiedzających MWC i została zaprojektowana w celu zwiększenia doświadczeń płynących ze zwiedzania imprezy przez poniższe funkcje i informacje w zasięgu dotknięcia palca:

  • pełny plan imprezy
  • listy informacyjne z mówcami oraz wystawcami
  • strony społecznościowe
  • mapa okolicy
  • kącik informacyjny imprezy
  • wiele, wiele więcej…

mobile world congress

NFC Badge:

NFC Badge to oficjalna aplikacja dla zaproszonych na GSMA MWC 2013. Pozwoli ona przejść przez punkty kontrolne używając odpowiedniego urządzenia z NFC.
Z NFC Badge wystarczy tylko wrzucić własne zdjęcie i zweryfikować je za pomocą Photo ID na stronie, i można się cieszyć z prostszego poruszania się po imprezie bez pokazywania każdorazowo swojego identyfikatora gdy będzie to wymagane. Aby w pełni skorzystać z aplikacji, trzeba się dokonać kompletnej rejestracji na stronie GSMA Mobile World Congress: http://www.mobileworldcongress.com/nfc-at-mwc/

I poniżej kody QR do powyższych aplikacji:

Mobile World Congress

Kod QR - Mobile World CongressMobile World Congress - sklep Windows Phone 

NFC Badge

Kod QR - Mobile World CongressNFC Badge - sklep Windows Phone 


Autor: Maciej Jachnowicz

Student informatyki, zapalony gracz, perkusista, gitarzysta i fan FC Barcelony. Co więcej można robić? ;-)