[Aktualizacja] Super Monkey Ball 2 i Sonic CD za darmo w Nokia Collection

|

Nokia Collection

Właściciele Lumii są wyraźnie rozpieszczani przez Nokie. Po Parking Manii czy Trivial Pursuit Nokia powiększa swoją kolekcję o dwie nowe pozycje. Od wczoraj na wszystkie urządzenia Nokii z systemem Windows Phone, można pobrać za darmo dwa hity – Super Monkey Ball 2 oraz Sonic CD, obydwa są dostępne w Nokia Collection.

Pierwsza z nich, Super Monkey Ball 2, to bardzo sympatyczna zręcznościówka. Stajemy za “sterami” małpki w kuli niczym chomik, i prowadzimy go przez różne poziomy zbierając banany i nabijając punkty. Do tego mamy możliwość wyboru naszej małpki i ubrania jej według naszego gustu.

Drugi tytuł to klasyczna zręcznościówka z legendą tego gatunku – Sonic CD. Jest to remake z 16-bitowej konsoli Sega CD. Jak się można domyślić, w tej grze zwiedzimy kolejne krainy Jeżem Sonicem. Ruszamy w pogoni za Doktorem Eggmanem, który tym razem cofa się w czasie aby przejąć moc Little Planet. Będziemy przemieszczać się w różnych okresach czasu i walczyć z robotami Doktora Eggmana, a nawet metalowym klonem Sonica.

sonic-monkey-ball-1

Obie gry mają popularność w Sklepie, oraz są wysoko cenione także Nokia postarała się o jakość dla swoich klientów. Minusem tych wersji jest brak wsparcia dla Osiągnięć Xbox w przeciwieństwie do wersji płatnej, także łowcy tych bezcennych punktów będą zawiedzeni. Gry jednak dają multum zabawy bez tego dodatku. Właściciele innych telefonów niż Nokii z systemem Microsoftu są zmuszeni do zapłaty 10,49 zł za Super Monkey Ball 2 oraz aż 17,49 zł za Sonic CD.

Gra Super Monkey Ball 2 jest dostępna w Windows Phone Store – zapraszam do pobierania:

Kod QR - Super Monkey Ball 2 Mirror's Edge - sklep Windows Phone

 

Gra Sonic CD jest dostępna w Windows Phone Store – zapraszam do pobierania:

Kod QR - Sonic CD Mirror's Edge - sklep Windows Phone

 

źródło: wpcentral.com

Aktualizacja (04.02):

Z niewiadomych przyczyn od dziś oba tytuły są już niedostępne do ściągnięcia w Nokia Collection. Czego to wina? Sporo ludzi skarżyło się na błędy w Super Monkey Ball 2. Inna opcja to zbyt duża hojność w ostatnich dniach i być może Nokia udostępni te tytuły w okresie bardziej skąpym w ich aplikacje na wyłączność. Miejmy nadzieję, że wrócą jak najprędzej.

źródło: wmpoweruser.com / dzięki plah! ;-)


Autor: Maciej Jachnowicz

Student informatyki, zapalony gracz, perkusista, gitarzysta i fan FC Barcelony. Co więcej można robić? ;-)