Plotka: Nowa Nokia RM-860 na rynek zachodni?

|

nokia rm-860

Nieznane jak dotąd urządzenie Nokii pojawiło się w bazie witryny Occasional Gamer. Nazwa tego urządzenia to Nokia RM-860 i pod nią może kryć się praktycznie wszystko. Cały wpis zaś nosi nazwę “NOKIA RM-860_nam_usa_100” dzięki czemu łatwo wydedukować można, iż skrót “nam” odnosi się do Ameryki Północnej (North America), zaś “usa”…chyba nie trzeba tłumaczyć? ;-)

Nokia-RM-860-occasional-gamer

Może to być zwykła pomyłka, lecz ten sam model pojawił się w bazie programu NaviFirm Nokii, gdzie można pobrać praktycznie każdy starszy lub też nowszy firmware do wszystkich telefonów fińskiego producenta. Wcześniej pisaliśmy także o zapowiedzianym telefonie Nokii pod nazwą roboczą “Catwalk“. Telefon ten ma być podobnym do znanej wszystkim Lumii 920, lecz w bardziej odchudzonej obudowie wykonanej z aluminium.

Sugerując się nazwą tego telefonu, nasuwa się myśl o  “Nokii Lumia 860”, lecz czy taki telefon miałby sens? Ciężko spekulować na ten temat, nie ma jakichkolwiek doniesień od Nokii o tym modelu, także może się okazać zwykłą plotką. Z pewnością czegoś się dowiemy na konferencji Nokii na Mobile World Congress w Barcelonie już 25 lutego.

źródło: phonearena.com


Autor: Maciej Jachnowicz

Student informatyki, zapalony gracz, perkusista, gitarzysta i fan FC Barcelony. Co więcej można robić? ;-)