Nokia Lumia 620 – wiemy kiedy premiera i znamy cenę [Aktualizacja]

|

nokia lumia 620

Nokia Lumia 620 to jeden z najbardziej wyczekiwanych smartfonów z systemem Windows Phone 8, a to wszystko za sprawą atrakcyjnej ceny i świetnego wyglądu. W ostatnim czasie do sieci trafiało wiele doniesień dotyczących ceny tego modelu, jedne mniej, inne bardziej wiarygodne, a wszystkie pochodzące z zagranicznych źródeł.

Dziś udało mi się uzyskać informację prosto od NokiaSklepOnline.pl, czyli oficjalnego partnera firmy Nokia, który zazwyczaj jako pierwszy ma w ofercie nowe smartfony Lumia z systemem Windows Phone 8. Z tego co się dowiedziałem premiera Nokii Lumii 620 ma nastąpić w ostatnim tygodniu lutego, a jego cena ma wynosić około 1200 złotych (nie została jeszcze ustalona). Prawdopodobnie niedługo (koniec tego tygodnia, lub następny) ruszy przedsprzedaż.

Wygląda na to, że wcześniejsze informacje o cenie 800 zł nie są prawdziwe. Warto jednak pamiętać, że początkowa cena zawiera tzw. “podatek od nowości”, czyli jest przygotowana na obniżki. Miejmy nadzieje, że nasi operatorzy przedstawią ciekawe oferty z Lumią 620 i biorąc przykład z brytyjskich będą prowadzić wojnę na najniższą cenę.

[Aktualizacja] Nokia Lumia 620 – wiemy kiedy premiera i znamy cenę:

Data dostępności modelu Lumia 620 uległa zmianie. Dopiero 15. marca będzie planowana jest pierwsza dostawa L620 do SklepNokiaOnline.pl. Poczekamy trochę dłużej…

źródło: nokiaskleponline.pl, własne


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.