Przygotujcie się na spotkanie z Koszmarami z Głębin!

|

Nightmares from the DeepArtifex Mundi to polskie studio specjalizujące się w tworzeniu gier przygodowych. Do niedawna nie udostępniali swoich tytułów na platformę Windows Phone. Z dniem dzisiejszym to się zmieniło. W Windows Phone Store pojawiła się właśnie utrzymana w pirackich klimatach gra Nightmares From The Deep: The Cursed Heart (Koszmary z Głębin: Wyspa Czaszki).

Nightmares from the Deep: Wyspa Czaszki to pasjonująca, współczesna piracka przygoda rozgrywająca się w kilkunastu zapadających w pamięć lokacjach, w tym na nawiedzonym statku, opuszczonej wyspie i w zrujnowanej fortecy.

Czy odważysz się wkroczyć do ekscytującego świata, w którym na każdym kroku czyhają niebezpieczeństwa?

Wcielisz się w postać właścicielki muzeum, której córka została porwana przez nieumarłego pirata. W trakcie pościgu szybko zdasz sobie sprawę z tego, że jest on uwikłany w tragiczną, wiekową historię miłosną i chce wskrzesić swą ukochaną dzięki siłom witalnym młodej dziewczyny. Żałujesz pirata, ale musisz go powstrzymać nim będzie za późno…

Z nowoczesnego muzeum szybko przeniesiesz się do zrujnowanego, naznaczonego czasem pirackiego środowiska, które liczy sobie trzysta lat. Na wyspie do której przybijesz złoty wiek piractwa dawno już minął, scenerie są więc zaniedbane, opuszczone i zarośnięte.

Pełnia księżyca, kości pokrywające wyspę i skała w kształcie czaszki dodają całości mrocznej atmosfery.

c32773f8-6295-4b85-ad6d-c434fc9c5ef9

Jakie tragiczne wydarzenia miały wcześniej miejsce na wyspie? Jakie złe moce sprawiają, że stary, gnijący statek wciąż pływa po morzach? Czy przerażający pirat jest naprawdę tak odpychający jak by się mogło wydawać? Tego dowiesz się podczas podróży statkiem widmo, który grasuje po Karaibach, poznając ponurą wyspę-czaszkę wyścieloną kośćmi, zwiedzając zrujnowaną twierdzę zniszczoną kulami armatnimi oraz przemierzając rozpościerające się pod wyspą katakumby. Czy jesteś dość silna, by uratować swą córkę? Czy odważysz się zdjąć klątwę?

Gra jest dostępna w Windows Phone Store [tylko dla WP8] – zapraszam do pobierania:

Kod QR - Nightmares from the Deep Nightmares from the Deep - sklep Windows Phone


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.