Jak prezentuje się Lumia 920 po 3 miesiącach?

|

Lumia 920

Wielu przed zakupem smartfona, szczególnie jego nowych użytkowników, zastanawia się nad ich wytrzymałością. Większość z nich wygląda na bardzo delikatne, są cienkie, z masą elementów, które mogą się w łatwy sposób zniszczyć lub chociaż porysować. Oczywiście, są folie na ekran, pokrowce, a nawet masywne kabury. Każdy jednak się zgodzi, że chyba nie o to chodzi. Nie po to projektanci spędzają tygodnie, a nawet miesiące, nad projektowaniem pięknego designu telefonu, żeby go schować w tanim pokrowcu za 10 złotych. Portal PocketNow prezentuje filmik, jak wygląda flagowy model Finów, Lumia 920 po 3 miesiącach zwykłego użytkowania.

Jak widać, wygląda bardzo dobrze! Autor filmu wspomina, iż jego egzemplarz niejednokrotnie spadł mu na podłogę i jedyne co mu się stało, to te delikatne ryski na ekranie widziane tylko pod światło. Imponujące. Porównuje także metalowe wykończenie przy obiektywie aparatu, na które każdy klął już po kilku dniach używania poprzednich telefonów z serii Lumia. Widać to na filmiku, gdzie autor przedstawia zdjęcie Lumii 900 – po kilku dniach (!) ten metalowy element był pokryty masą rys. Na nowym telefonie Finów pojawiło się tylko kilka lekkich drapnięć, i to dopiero po 3 miesiącach i kilku upadkach z wysokości. Redaktor serwisu PocketNow użył słów “Lumia 920 jest ciężka i gruba, lecz jest ku temu powód – to czołg, w najlepszym znaczeniu tego słowa”. I tak chyba najlepiej można podsumować wytrzymałość tego telefonu.

A jak trzymają się Wasze egzemplarze? Potwierdzacie słowa autora? Ah, marzę, aby moja Lumia 820 tak się trzymała po 3 miesiącach. Już jeden upadek z jednego metra wysokości przeżyła, i wyszła z tego bez najmniejszej ryski lądując ekranem do podłogi. ;-)

źródło: wmpoweruser.com


Autor: Maciej Jachnowicz

Student informatyki, zapalony gracz, perkusista, gitarzysta i fan FC Barcelony. Co więcej można robić? ;-)