Biały HTC 8X to Butterfly J według producenta

|

biały htc 8x facebookNiedawno informowaliśmy Was o pojawieniu się tajemniczej, śnieżnobiałej słuchawki tajwańskiej marki, która została opublikowana na oficjalnym profilu producenta na Twitterze. Według wszystkich znaków na ziemi i niebie, niemalże jednoznacznie stwierdzono, że to HTC 8X w nowej odsłonie kolorystycznej. Jednak według amerykańskiego oddziału tajwańskiej marki, jest to zupełnie inny model – tak możemy wyczytać na Facebooku (screen powyżej).

HTC USA zapewnia, że jest to Butterfly J (z Androidem), który akurat miał premierę na japońskim rynku smartphone’ów. W USA sprzedawany jest jako Droid DNA. Mogłoby się wydawać, że to prawda, ale przyjrzyjmy się bliżej “plecom” obu smartphone’ów (wycinek z reklamy, niżej Windows Phone 8X, Butterfly J):

 

image22image24image23

 

Na pierwszy rzut oka oba telefony są zbliżone do siebie designem, ale w urządzeniu z Windows Phone na pokładzie wyróżnia się znacznie większe logo, które umieszczono także nieco bliżej środka obudowy w stosunku do modelu Butterfly. Kolejną wyraźną różnicą jest gniazdo na słuchawki Jack. Windows Phone 8X by HTC ma je o wiele bardziej zarysowane. Identycznie wyglądają jedynie otoczki aparatów i dioda LED.

Czyżby HTC specjalnie wprowadzało w błąd przed oficjalną prezentacją nowej wersji kolorystycznej modelu 8X? Czy może po prostu amerykański oddział tajwańskiej marki jest niedoinformowany? Która wersja jest bardziej prawdopodobna według Was? Jest oczywiście jeszcze jedna – to faktycznie Butterfly J.

źródło: wmpoweruser.com


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.