Appropo #12: AccuWeather

|

seria_appropo_logo

Witajcie w kolejnym odcinku “Appropo” – cyklu, w którym prezentuję najciekawsze aplikacje na platformę Windows Phone. W tym odcinku zaprezentuję bardzo przydatną aplikację, która pozwoli Wam sprawdzić aktualną pogodę na całym świecie. Aplikacja nazywa się “AccuWeather”.

AccuWeather to niezwykle rozbudowana aplikacja, która podaje najaktualniejsze informacje o pogodzie. Dzięki niej pozbędziemy się wątpliwości, co na siebie włożyć np. przed wyruszeniem w podróż. Otrzymujemy najświeższe wiadomości w formie animowanego radaru, filmów wideo, widoku z satelity lub interaktywnych Google Maps z 2,7 milionów lokacji (aktualizacje co godzinę). Interesujące nas miejsca możemy „przypiąć” na mapie, tak aby je stale śledzić.

Nie zapomnijcie, że nadal czekam na Wasze propozycje aplikacji na forum i w komentarzach pod wpisem! Zapraszam do subskrypcji kanału WindowsPhonePolska!

 

Kod QR - AccuWeather.com AccuWeather.com - Windows Phone Store

Nokia Lumia - banner


Autor: Damian Kowalik

Jestem fanatykiem technologii. W moich żyłach płynie prąd, a przed oczami widzę tylko kafelki. Poza internetem aktywnie spędzam swój czas wolny, np. trenując tenis ziemny.