Angry Birds Star Wars z planetą Hoth, czyli w końcu aktualizacja

|

angry birds star wars

Gra Angry Birds Star Wars, ku zaskoczeniu wielu osób, debiutowała na równolegle na wszystkie trzy najpopularniejsze mobilne systemy operacyjne. Użytkownicy smartfonów z systemem Windows Phone, w tym ja, mieli nadzieje, że skoro premiera gry nie była opóźniona to podobnie będzie z jej aktualizacjami. Niestety, przeliczyliśmy się.

Pierwsza aktualizacja gry, dodająca planetę Hoth, a wraz z nią 20 nowych poziomów, została udostępniona użytkownikom Androida i iOS pod koniec listopada ubiegłego roku. Użytkownicy Windows Phone musieli czekać… aż do dziś. W Windows Phone Store pojawiła się właśnie aktualizacja do wersji 1.1.2 dodająca nową planetę i poziomy. Według zapewnień Rovio nowe poziomy są o wiele bardziej wymagające od wcześniejszych.

Zapraszam do obejrzenia gameplaya z gry:

Warto dodać, że nie jest to ostatnia aktualizacja tej części gry. Miejmy nadzieje, że następną dostaniemy równocześnie z innymi systemami mobilnymi. A tymczasem… idę powalczyć z Prosiak Vaderem ;-)

Gra Angry Birds Star Wars jest dostępna w cenie 3,49 zł w Windows Phone Store:

Kod QR - Angry Birds Star Wars Angry Birds Star Wars - Windows Phone Store

Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.