Angry Birds Seasons dostępne dla Windows Phone

|

Angry Birds

Nasza ulubiona seria Angry Birds doczekała się kolejnej odsłony dla Windows Phone. Tym razem przyszła kolej na “Seasons” czyli wersje gry na każdą okoliczność, od walentynek, przez Wielkanoc, aż po Halloween. Podobnie jak poprzednie odsłony, tak i ta należy do kolekcji xbox live.

Angry Birds Seasons to dalszy ciąg świetnej zabawy ze wściekłymi ptakami! W tej edycji specjalnej wściekłe ptaki zabierają nas w podróż po rozmaitych świętach z całego świata! Gra zawiera ponad 200 nowych poziomów! Stań na wysokości zadania i przygotuj się do walki ze złymi świniami przez cały rok w Angry Birds Seasons!

Gra jest dostępna tylko na smartfony z Windows Phone 8. Nie wiadomo, czy w planach jest wydanie dla Windows Phone 7. Aktualizacja: Ku zaskoczeniu wersja dla WP7 pojawiła się w Sklepie ;-) Niestety, pozbawiona osiągnięć xbox live. Linki poniżej.

Czyżby studio Rovio, twórca gry, zaczęło traktować platformę Windows Phone poważnie? Nie obrażę się jeśli udostępnią jeszcze Bad Piggies ;-)

Angry Birds Seasons dla Windows Phone 8:

Kod QR - Seasons Angry Birds Seasons - sklep Windows Phone

Angry Birds Seasons dla Windows Phone 7:

Kod QR - Seasons Seasons - sklep Windows Phone


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.