Już wkrótce mobilna aplikacja Filmwebu na Windows Phone!

|

filmweb

Filmweb.pl to największy polski serwis internetowy poświęcony filmom i ludziom kina. Trudno uwierzyć, że w dzisiejszych czasach do niedawna nie posiadał on aplikacji na żadną z platform mobilnych. Jednak kiedy już zdecydował się udostępnić swoim użytkownikom aplikację mobilną… postarał się aby była ona bliska ideałowi. Mowa o aplikacji na platformę iOS, bo tylko taka jest w chwili obecnej dostępna. Ale co to ma wspólnego z tematyką naszego portalu?

Mam dla Was dobrą wiadomość! Udało mi się uzyskać kilka informacji dotyczących aplikacji na system Windows Phone. W ciągu kilku tygodni Filmweb udostępni w Windows Phone Store swoją aplikację na system Windows Phone, oczywiście będzie ona bezpłatna. Prace nad nią są już na zaawansowanym poziomie. Oto jak Filmweb zapowiada swoją aplikację:

Aplikacja Filmwebu będzie najbardziej rozbudowaną polskojęzyczną filmową aplikacją dostępną na smartfony, opartą na najpopularniejszych elementach użyteczności, znanych z portalu Filmweb.pl. Aplikacja daje możliwość korzystania z bogatej bazy Filmwebu, umożliwiając tym samym bezpośredni dostęp do informacji o filmach, serialach i osobach dostępne na serwisie. W ten sposób spersonalizowany Filmweb wraz z całym bogactwem jego bazy będzie dostępny w Waszych telefonach.

Miejmy nadzieje, że nie będziemy musieli długo czekać ;-)

źródło: własne

 


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.