“Where’s My Water?” i “Where’s My Perry?” darmowe przez jeden dzień!

|

W dniu wczorajszym Microsoft za pośrednictwem oficjalnego konta systemu Windows Phone na Twitterze poinformował o zbliżającej się promocji. Mowa o dwóch grach prosto od Disneya, “Where’s My Water?” i “Where’s My Perry?“. Jeśli mamy pociechy to są to pozycje obowiązkowe! :-)

Na co dzień cena tych gier wynosi 3,49 zł – nie jest to dużo, ale skoro chcą zrobić promocje to na pewno nikt się nie obrazi. Obniżka ma trwać przez jeden dzień. Rozpocząć ma się dzisiaj, z tym, że dokładnie nie wiadomo o której godzinie, więc warto od czasu do czasu sprawdzić w Windows Phone Store. W miarę możliwości postaramy się Was poinformować o rozpoczęciu promocji. Niestety, gry są dostępne tylko dla użytkowników smartfonów z Windows Phone w wersji 8.

Dla przypomnienia: jeśli pobierzemy aplikację/grę w trakcie trwania promocji zostanie ona na stałe przypisana do naszego konta Microsoft i nawet jeśli w przyszłości jej cena urośnie to i tak będziemy ją mogli pobrać za darmo.

Aktualizacja: Promocja rozpoczęła się po godzinie 16:30 ;-) 


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.