Skulls of the Shogun trafia na Windows Phone

|

Skulls of the Shogun

Dziś do Windows Phone Store trafia jedna z najbardziej oczekiwanych gier, strategia Skulls of the Shogun. Gra jeszcze dziś powinna trafić jednocześnie na wszystkie trzy platformy Microsoftu – Windows 8/RT, Xbox 360 oraz małe zaskoczenie, nie tylko Windows Phone 8, ale i starszą wersję 7.5 i 7.8 tego systemu.

Co ciekawe, jest to pierwszy tytuł, w którym możemy kontynuować grę gdzie i kiedy tylko chcemy na każdej z platform Microsoftu w ramach usługi PLAY dostępnej na Windows 8 (w Windows Phone i Xbox 360 jest to wbudowane w usługę Live). Poza tym tytułem, do PLAY trafią takie hity jak Toy Soldiers, kolekcja gier Microsoftu (Saper, Pasjans, Mahjong), Reckless Racing Ultimate czy Gunstringer: Dead Man Running.

Gra w obecnej chwili kosztuje 17,49 zł i spieszcie się do jej kupna, ponieważ chcąc nie chcąc, jest to cena promocyjna. Czy warto? Niech każdy sam oceni, dzięki dostępnej wersji demonstracyjnej, która wprowadzi Was w świat zmarłych samurajów. Na zakończenie, trailer wspomnianej produkcji.

Kod QR - Skulls of the Shogun Mirror's Edge - sklep Windows Phone

źródło: wpcentral.com


Autor: Maciej Jachnowicz

Student informatyki, zapalony gracz, perkusista, gitarzysta i fan FC Barcelony. Co więcej można robić? ;-)