Przeprowadzasz się? Zabierz Xbox LIVE ze sobą!

|

Microsoft udostępnił właśnie narzędzie, które pozwala przenieść nasze konto Xbox z regionu, do którego jest przypisane teraz do innego, w którym obsługiwana jest usługa Xbox LIVE. Czynność tą możemy wykonać raz na trzy miesiące.

Przeniesione zostaną:

  1. Twój wynik gracza, odblokowane osiągnięcia i reszta profilu Xbox LIVE
  2. Punkty Microsoft Points na Twoim koncie
  3. Pozostały czas subskrypcji konta Gold

Czego nie można przenieść:

  1. Niektóre usługi, z których teraz korzystasz, mogą nie być dostępne w nowym regionie. Aby znaleźć informacje na temat dostępnych w danym regionie usług, np. kanałach telewizyjnych, przejdź do witryny Xbox.com dla tego regionu. (Aby znaleźć witrynę dla tego regionu, kliknij nazwę swojego obecnego regionu u dołu dowolnej strony w witrynie Xbox.com).
  2. Nie można przenieść subskrypcji Xbox Music. Jeśli masz aktualną subskrypcję Xbox Music zostanie ona anulowana podczas przenoszenia. Nie ma możliwości uzyskania zwrotu za niewykorzystany czas.
  3. Część zawartości może być zablokowana w nowym regionie z powodu zobowiązań prawnych lub ograniczeń regionalnych. Przed zmianą regionu upewnij się, że całą zakupiona zawartość, którą chcesz zachować, np. filmy i muzyka, została pobrana. Nie przysługuje zwrot środków za zakupioną zawartość.

Narzędzie jest dostępne pod tym adresem.

źródło: xbox.com


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.