Nokia Music+ – zapłać, a dostaniesz więcej

|

nokia music+
Kilka godzin temu, za pośrednictwem swojego bloga, Nokia zapowiedziała usługę “Nokia Music+” – czyli płatne rozszerzenie dla znanej wszystkim “Nokia Muzyka”.

Nie da się ukryć, że Nokia Music cieszy się dość dużą popularnością wśród użytkowników smartfonów z rodziny Lumia. Nokia wychodząc na przeciw wszystkim zainteresowanym planuje w ciągu kilku najbliższych tygodni udostępnić Nokia Music+. Usługa ta ma być płatna, a jej koszt wynosić będzie około €3.99 miesięcznie (cena zależna od regionu). Co zaoferuje płatna wersja?

Pominięcia utworów bez ograniczeń. Od teraz nic nie będzie stało na przeszkodzie, aby pomijać utwory bez ograniczeń. W darmowej wersji usługi jest limit 6. pominięć na godzinę.

Brak limitu pobieranych Mixów. Po raz kolejny nie będą dotyczyły nas limity znane z darmowej wersji usługi, w której możemy pobrać tylko 4. mixy do pamięci telefonu.

Dużo lepsza jakość oferowanej muzyki! Darmowej wersji usługi Nokia Music nie można było zarzucić, że oferowane utwory są słabej jakości. W płatnej wersji ich jakość ma być nawet ośmiokrotnie wyższa! A do tego będziemy mogli ustawić, czy lepsza jakość ma być pobierana zawsze, czy tylko wtedy kiedy jesteśmy w zasięgu sieci wifi.

Teksty piosenek. “…Śpiewać każdy może, trochę lepiej, lub trochę gorzej…” Dzięki usłudze Nokia Music+ będziesz miał od razu dostęp do tekstu odtwarzanego utworu.

Aplikacja na komputery. Nokia zaoferuje aplikację na komputery, dzięki której dostęp do usługi Nokia Music będziesz miał nie tylko z poziomu swojego telefonu Nokia Lumia.

 Czy ktoś z Was się skusi? ;-)

źródło: conversations.nokia.com


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.