MWC 2013: Nokia zapowiada swoją konferencję

|

MWC 2013

Jak wszyscy się spodziewaliśmy, Nokia zapowiedziała swoją konferencję na Mobile World Congress 2013 w Barcelonie, czyli na “największej imprezie komórkowej roku”. Targi MWC 2013 odbędą się w dniach 25-28 lutego, a konferencja Nokii została zaplanowana na pierwszy ich dzień, czyli poniedziałek, 25 lutego o godz. 9.00 rano.

MWC 2013

Czego możemy się spodziewać? Według ostatnich plotek Nokia ma zaprezentować aż 6 (sześć) nowych modeli z systemem Windows Phone. Wśród nich ma się znaleźć model fotograficzny z aparatem o rozdzielczości ~40Mpix i technologią PureView. Mówi się również o odświeżonym wyglądzie smartfonów z rodziny Lumia. Nowe modele mają być wykonane z aluminium, przez co będą one wyjątkowo lekkie i smukłe. Oprócz tego wszyscy liczą na ciekawe modele z niższej półki.

Dla przypomnienia, na ubiegłorocznych targach MWC 2012 nokia zaprezentowała smartfon Nokia 808 PureView, czyli ostatni model z Symbianem na pokładzie, oraz dwa modele z Windows Phone “Tango”: Lumia 900 i Lumia 610.

Do targów MWC 2013 został miesiąc. Jakie Wy macie oczekiwania co do nowych smartfonów z Windows Phone od Nokii? :-)

źródło: gsmarena.com


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.