Lenovo ma w planach urządzenie z Windows Phone 8

|

Odbywające się targi CES z każdym dniem przynoszą porcję nowych, ciekawych informacji. Tym razem odrobina informacji o planach producentów sprzętu dotyczących wprowadzenia urządzeń z Windows Phone 8. JD Howard, wiceprezes Lenovo, potwierdził, że jego firma ma w planach wprowadzenie urządzenia pracującego pod kontrolą systemu Windows Phone 8. Być może słuchawka z WP8 od Lenovo zostanie zaprezentowana jeszcze w 2013 roku.

Nie trzeba chyba nikomu przypominać, że firma Lenovo jest mocno związana z Microsoftem. Rodzina urządzeń ThinkPad jest jedną z najbardziej popularnych marek wśród klientów biznesowych i korporacyjnych. Na pewno dobrym posunięciem byłoby rozszerzenie oferty o smartfony z Windows Phone, co byłoby świetnym uzupełnieniem do posiadanych urządzeń opartych o ekosystem Microsoftu.

Myślicie, że jest miejsce na rynku dla gracza, który jest nowicjuszem w dziedzinie smartfonów? Obecnie firma posiada kilka smartfonów pracujących pod kontrolą systemu Android, jednak nie cieszą się one dużą popularnością.


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.