HTC HD7 nie dostanie aktualizacji Windows Phone 7.8

|

htc hd7

HTC w odpowiedzi na pytanie jednego z użytkowników ogłosiło przez Twittera, iż nie planuje aktualizować swojego modelu HTC HD7 do wersji Windows Phone 7.8. Nie jest powiedziane wprost o braku wsparcia dla tego telefonu, lecz o obecnych planach co do wersji 7.8 nowego Windows Phone. Czy jest jeszcze nadzieja dla jego posiadaczy?

htc hd7

HTC HD7 był jednym z pierwszych modeli z systemem Windows Phone, oraz następcą legendarnego i wciąż popularnego HD2. Nie dziwi więc fakt, że HTC w końcu go opuszcza. Od czasu jego premiery, czyli ostatnich miesięcy 2010 roku, wydali wiele lepszych, lub po prostu zastępczych modeli. Tym samym tajwański producent wspomniał o obecnych planach, a wiadomo jak bardzo zdania i plany się zmieniają w sprawach aktualizacji i wsparcia w tak wielkich korporacjach komórkowych.

Jeżeli część z Was jest posiadaczami tego modelu i pragną zaktualizować swoje urządzenie, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zainstalować nieoficjalny ROM z wielu dostępnych w Internecie. Czy jednak można obwiniać HTC? Przez ponad 2 lata regularnie dbali o klientów HD7. I tak jest to długi czas, tym bardziej, że rynek komórkowy jest bardzo dynamiczny. Może to czas na zmianę Waszego HTC HD7?

źródło: wpcentral.com


Autor: Maciej Jachnowicz

Student informatyki, zapalony gracz, perkusista, gitarzysta i fan FC Barcelony. Co więcej można robić? ;-)