Cena smartfona Nokia Lumia 620 może pozytywnie zaskoczyć!

|

nokia lumia 620

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że zainteresowanie smartfonem Nokia Lumia 620 będzie bardzo duże. Sam ciągle dostaje pytania o ten model, jego datę dostępności oraz spodziewaną cenę. Niestety, nadal nie wiadomo kiedy i w jakiej cenie zadebiutuje on na naszym rynku. W dalszym ciągu musimy się zadowolić informacjami napływającymi zza granicy.

Tym razem mam dla Was bardzo dobrą informację dotyczącą ceny Lumii 620. Do sieci właśnie wyciekła cena wspomnianego modelu u brytyjskiego operatora “Three UK”. Jak wiemy, ceny telefonów u operatorów są bardziej atrakcyjne niż na wolnym rynku. W tym przypadku jest ona bardziej, niż atrakcyjna! W ofercie na kartę (prepaid / Pay & Go) za Lumię 620 zapłacimy tylko 199 funtów szterlingów, a w tym dostaniemy doładowanie o wartości 10 funtów. W przeliczeniu na złotówki cena wynosić będzie około 930 zł!  Jeśli uwzględnimy fakt, że jest to cena początkowa, czyli z czasem musi być przygotowana na obniżkę – zapowiada się ciekawie.

Jeśli nasi operatorzy zdecydują się na podobny ruch, ceny Lumii 620 mogą szybko znaleźć się na poziomie około 900 złotych. Co Wy na to? ;-)

źródło: wmpoweruser.com


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.