Appropo #7: 3D Brutal Chase

|

Witajcie w kolejnym odcinku cyklu Appropo! W nim prezentuję Wam najciekawsze według mnie aplikacje i gry na platformę Windows Phone. Zbliżają się u mnie ferie, więc lekcje są trochę nudniejsze, a co za tym idzie można trochę pograć pod ławką w “3D Brutal Chase“!

Likwiduj swoich przeciwników z impetem ich taranując i zdobywając za to punkty! O czym jeszcze marzyć? Wygodny radiowóz, równe drogi, słodkie pączki i masa przestępców do wyeliminowania. Zasada jest prosta – nim mocniej uderzymy, tym więcej życia straci przeciwnik. Może to się wydawać bardzo proste, jednak utrudnieniem jest ruch uliczny, a za uszkodzenie aut cywilnych gra odejmuje nam punkty w zależności do tego jak mocno został one uszkodzone. Każdym mieście mamy do pokonania 12 poziomów, a w każdym z nich nawet kilku przeciwników. Ich trwałość zależy od samochodów jakimi się przemieszczają. Oczywiste jest, że furgonetka zniesie więcej, niż samochód klasy kompakt.

Nie zapomnijcie, że nadal czekam na Wasze propozycje aplikacji na forum i w komentarzach pod wpisem! Zapraszam do subskrypcji kanału WindowsPhonePolska!


Autor: Damian Kowalik

Jestem fanatykiem technologii. W moich żyłach płynie prąd, a przed oczami widzę tylko kafelki. Poza internetem aktywnie spędzam swój czas wolny, np. trenując tenis ziemny.