Appropo #6: Where’s My Water?

|

Witajcie w kolejnym odcinku “Appropo”, cyklu, w którym prezentujemy Wam najciekawsze, naszym zdaniem, aplikacje na platformę Windows Phone. Tym razem przyszła pora na odrobinę rozrywki. Bohaterem odcinka jest gra, która spodoba się nie tylko Wam, ale także dzieciom. Jest idealna na przerwy szkolne, do autobusu czy nudne wieczory. Mowa o “Where’s My Water?“.

W “Where’s My Water?” na pozór wszystko wydaje się być bardzo zbliżone do Cut the Rope – mamy młodego aligatora Swampy’ego, który lubi czystość. Niestety inne nie podzielają jego zamiłowań do higieny i próbują utrudnić mu kąpiel. My zaś stajemy w obronie czystości gatunku aligatorów i pomagamy Swampy’emu doprowadzić wodę do jego prysznica. Grę podzielono na sześć mini rozdziałów, a w każdym z nich znajdziemy 20 poziomów. By odkrywać kolejne misje, musimy zbierać… kaczki. Mechanika gry – przyznacie – bardzo zbliżona do słynnego Cut the Rope i jednocześnie utrzymana w mocno humorystycznym tonie.

Przypominam, że Wasze propozycje kolejnych aplikacji możecie podawać na forum lub w komentarzach pod wpisem. Zachęcam również do subskrybowania oficjalnego kanału YouTube naszego serwisu.


Autor: Damian Kowalik

Jestem fanatykiem technologii. W moich żyłach płynie prąd, a przed oczami widzę tylko kafelki. Poza internetem aktywnie spędzam swój czas wolny, np. trenując tenis ziemny.