Aplikacja mobilna Pekao24 teraz także na telefony z Windows Phone

|

28 grudnia 2012 r. Bank Pekao S.A. udostępnił aplikację mobilną Pekao24 na Windows Phone. Dzięki unikalnemu interfejsowi systemu Windows Phone, aplikacja różni się wyglądem od wersji dostępnych na pozostałe systemy operacyjne (iOS, Android, BlackBerry, Java, Symbian i Windows Mobile). Podstawowy wygląd głównego menu aplikacji, w postaci koła i listy, został zastąpiony widokiem panoramy charakterystycznym właśnie dla platformy Windows Phone.

Aplikacja mobilna Bank Pekao dla klientów detalicznych to wygodny dostęp do rachunków w Banku Pekao S.A. i serwisów informacyjnych. Aplikacja umożliwia skorzystanie z:

– części informacyjnej (np. kursy walut, oferta Banku Pekao S.A.), która jest dostępna dla wszystkich od razu po pobraniu aplikacji i bez konieczności aktywacji

– części transakcyjnej, czyli dostępu do konta i operacji bankowych dla klientów Banku Pekao S.A. po aktywacji aplikacji (np. przelewy zdefiniowane i na dowolny rachunek)

Aplikacja jest dostępna za darmo w Windows Phone Store – zapraszamy do pobierania.

 

 


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.