“testuj z Orange” – znamy listę testerów Lumii 920!

|

Orange właśnie opublikowało listę 150 szczęśliwców, którzy wezmą udział w testach smartfona Nokia Lumia 920.  Etap Testowy Konkursu rozpoczyna się o w dniu 17.12.2012r., a zakończy się w dniu 20.01.2013r. Zadaniem uczestników Etapu Testowego Konkursu będzie wykonanie, przy użyciu Telefonu dostarczonego przez Organizatora szeregu zadań (testów Telefonu i usługi Orange Cash), jak również opublikowanie w ramach serwisu Blog Konkursu „Testuj z Orange Cash”, udostępnionego przez Organizatora pod adresem http://testuj.orange.pl/orangecash, najciekawszych i najbardziej kreatywnych własnych komentarzy, opinii, zdjęć i filmów video, dotyczących testowanego Telefonu i Usługi Orange Cash. Przy wykonywaniu zadań konkursowych, Uczestnik Etapu Testowego ma obowiązek korzystać z karty SIM NFC w sieci Orange, którą otrzyma od Organizatora jako element Startera.

W dniu 25.01.2013r. Komisja Konkursowa Organizatora, spośród 150 uczestników Etapu Testowego, którzy przy pomocy Telefonu poprawnie wykonają wszystkie zadania, wyłoni 70 laureatów Konkursu, którzy w ramach serwisu Blog Konkursu „Testuj z Orange – Orange Cash” opublikowali najciekawsze i najbardziej kreatywne materiały, w tym foto i video, opinie i komentarze, dotyczące testowanego Telefonu.

Nagrodą w Konkursie jest poddawany testom w ramach Etapu Testowego Konkursu Telefon wraz z kartą SIM NFC oraz głośnikiem Nokia Play 360°. W Konkursie przewidziano komplet 70 nagród – Telefony wraz z karta SIM NFC.

Listę testerów można sprawdzić pod adresem http://www.testuj.orange.pl/OrangeCash. Przy okazji pochwalę się – jestem jednym z testerów i mam nadzieje, że uda mi się znaleźć w “szczęśliwej siedemdziesiątce”, która zatrzyma telefony.


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.