Okienkowy Przegląd Aplikacji #7

|

Witam serdecznie. Mam przyjemność zaprezentować Wam kolejną odsłonę Okienkowego Przeglądu Aplikacji, czyli cyklu artykułów, w którym pokażemy najciekawsze aplikacje na system Windows Phone. OPA publikowany będzie w trzy pierwsze czwartki miesiąca. W dzisiejszym, siódmym już wydaniu, pokażemy trzy aplikacje: AUPEO! Radio, Lotto Mobile oraz Days Until Xmas. Zapraszamy także do składania swoich propozycji w tym temacie na naszym forum.

AUPEO! Radio | muzyka + wideo | bezpłatne

Dzięki Aupeo Radio możemy usłyszeć najnowsza muzykę w swoim telefonie. Dzięki rejestracji możliwe jest tworzenie własnego, personalnego radia. Wybierając wykonawcę, gatunek muzyczny lub temat można przejść do szukanego utworu w dowolnym momencie. Możliwe jest także wyszukiwanie muzyki poprzez styl i nastrój. Dla tych, którzy lubią zasypiać przy muzyce przewidziana jest funkcja Sleep timer. Stacje radiowe możemy także bez problemu umieścić na ekranie startowym.

Aplikacja działa w miarę stabilnie (od czasu do czasu wyrzuca do głównego menu). Interfejs jest przyjazny dla użytkownika, a układ graficzny ładny. Aupeo to solidna alternatywna dla polskiej aplikacji Tuba.fm. AUPEO! Radio nie posiada reklam w przeciwieństwie do Tuby.

Lotto Mobile | rozrywka | bezpłatne

W Windows Phone Store możemy znaleźć kilka aplikacji, które wyświetlają wyniki gier Totalizatora Sportowego w naszym telefonie. Lotto Mobile jest najlepszym tego typu programem. Niestety nie doskonałym – do tego jeszcze sporo mu brakuje. Jest po prostu przeciętny. Smutne jest jednak to, że właśnie taka aplikacja wyróżnia się na tle jeszcze słabszej konkurencji.

Dzięki Lotto Mobile możemy sprawdzić wyniki Lotto, Mini Lotto, Multi Multi i Kaskady. Niestety tak jak w przypadku wszystkich podobnych programów (prócz Lotto Results) nie uświadczymy już archiwum losowań jak i wyników Lotto Plus.

Do pełnie szczęścia brakuje także informacji o wysokości wygranych danego losowania. Nie mam pojęcia dlaczego te trzy główne problemy nadal zostają nierozwiązane. Użytkownicy mają prawo wymagać od aplikacji podstawowych funkcjonalności. Na razie maniacy “Lotka” muszą zadowolić się tym, co mamy.

Days Until Xmas | rozrywka | bezpłatne

Ta przesympatyczna i urocza aplikacja przedstawia nam pozostały czas do Świąt Bożego Narodzenia. Przy jednej z pięciu granych kolęd możemy sprawdzić, ile zostało dni, godzin, minut, a nawet sekund do Świąt. Najważniejszą cechą w programie jest live tile, który odlicza odlicza nam czas.

DOWNLOAD

AUPEO! Radio
Lotto Mobile
Day Until Xmas

 


Autor: Dariusz Adamczyk

Z wykształcenia logistyk, ekonomista i informatyk. Interesuje się min. sportem, muzyką elektroniczną i dj'ingiem. Uwielbiam także nowe technologie: gadżety, rtv czy też urządzenia mobilne :)