Mamy Lumię 820!

|

Godzina 15:00 nad ranem. Z grypą w łóżku kończę oglądać ostatni odcinek “Dextera”. Dzwoni telefon: „Dzień dobry, z tej strony kurier. Mam dla Pana paczuszkę, będę za pół godziny”. Przesyłką okazał się nowiutki, czerwony egzemplarz Lumii 820.

Przesyłkę już odebrałem i aktualnie dostosowuję smartfona “pod siebie”. A dlaczego Was o tym informuję? Przez najbliższe 2-3 tygodnie będę testował ten model. Planuje w tym czasie opublikować dwie recenzje. Pierwsza z nich będzie poświęcona systemowi Windows Phone 8. Postaram się w niej opisać zauważone przeze mnie nowości w stosunku do poprzedniej wersji systemu, streszczę wszystkie zmiany na plus, oraz wytknę Microsoftowi to, czego nie poprawił (jeśli coś się znajdzie). Mam nadzieje, że tego typu recenzja, napisana przez użytkownika Lumii 800 (Windows Phone 7.5), okaże się przydatna dla osób planujących zmianę starego smartfona z WP7 na nowy z WP8. Druga z nich będzie dotyczyła samego modelu Lumia 820.

Jeśli macie jakieś pytania dotyczące systemu Windows Phone 8 lub telefonu Nokia Lumia 820 – proszę, umieszczajcie je w komentarzach. Postaram się na nie wszystkie odpowiedzieć w recenzjach, które pojawią się w najbliższym czasie.


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.