Lumia 820 do testów z LTE – Plus rozpoczyna swoją akcję promocyjną

|

Artur wczoraj poinformował Was o planowanej akcji sieci Plus mającej na celu rozsławić ich sieć LTE. Podobnie jak w przypadku “Testuj z Orange”, do testów dostajemy smartphone’a na określony czas. W przypadku Plusa (i tej edycji) jest to Lumia 820 dawana testerom na okres dwóch tygodni.

Nie trudno się domyślić, że Plus próbuje zrobić akcję na wzór tej organizowanej przez Orange, ale ta pierwsza sieć jednak, aż tak atrakcyjnych warunków nie przedstawia. Przede wszystkim należy zapłacić 20zł, aby uczestniczyć w testach. Jednak te 20zł niemalże zapewniają nas, że do testów się dostaniemy i opłatę uiszczamy dopiero po wylosowaniu uczestników, przy odbiorze urządzenia. W przypadku Orange losowana jest garstka uczestników spośród ogromnej ilości zgłoszeń i szansa na dostanie w swoje ręce najnowszego smartphone’a są niewielkie.

Aby zapisać się do testów, należy wypełnić prosty i krótki formularz podając swoje dane (z numerem seryjnym dowodu na czele!):

Po poprawnym wypełnieniu formularza dostaniecie wiadomość z podziękowaniami i informacją, iż należy czekać na kontakt salonu w celu odebrania telefonu.

Płacić należy dopiero przy odbiorze telefonu (o ile zostaniemy wybrani, a szansa jest duża w mniejszych miejscowościach). Dla wybrańców przygotowano możliwość wygrania Lumii 820 na własność. Jednak, co należy zrobić przekonają się dopiero zwycięzcy rundy eliminacyjnej.

O wyborze szczęśliwców w głównej mierze zależy chronologia zgłoszeń, więc radzę się spieszyć! Oprócz tego ważne jest, żeby znajdować się w zasięgu sieci LTE. Aby to sprawdzić, wystarczy zobaczyć, czy nasz adres zamieszkania pokryty jest najszybszą siecią mobilną w Polsce, na tej stronie: Klik!

Zainteresowani? Czy 20zł odrzuca Was od takich testów?

źródło: plus.pl


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.