Aplikacja jakdojade.pl dla Windows Phone już dostępna!

|

Od dziś oficjalna aplikacja jakdojade.pl dla Windows Phone jest dostępna w Marketplace. Aplikacja na WP jest czwartą z kolei aplikacją serwisu jakdojade na smortfony, po Androidzie, iOS i Symbianie (którą w pewien sposób zastępuje). Według statystyk strony mobilnej m.jakdojade.pl Windows Phone to już w tym momencie trzeci najpopularniejszy system wśród użytkowników mobilnych, pokonujący właśnie w tym miesiącu SymbianOS i ponad dwa razy popularniejszy niż BlackBerry.

Tradycyjnie już aplikacja została od początku zaprojektowana wykorzystując specyfikę i standardy platformy. Choć funkcjonalność jest podobna, układ i działanie elementów są charakterystyczne dla systemu Windows Phone. Dostępne są również funkcje całkiem specyficzne, jak np. możliwość przypięcia konkretnej trasy jako “kafel” pulpitu.

Aplikacja jest jeszcze w wersji BETA, prosimy więc podejście do niej z większą wyrozumiałością i zgłaszanie do twórców wszystkich nieprawidłowości. W tym momencie część funkcjonalności (jak np. nawigacja) są jeszcze niedostępne.

Aplikacja jest dostępna za darmo w Windows Phone Store – zapraszamy do pobierania.

 


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.