Trzy nowe ekskluzywne gry od Nokia Corporation

|

Podczas gdy wszyscy skupieni byli na premierze Angry Birds Star Wars na Windows Phone 8 oraz na plotkach dotyczących pojawienia się owej gry na platformę Widnows Phone 7 w późniejszym czasie, Nokia zaprezentowała trzy ekskluzywne gry. “The Game of life”, “Jet Set Go” i “Parking Mania”, bo o nich mowa, ukazały się w Windows Phone Store 8 listopada. Wymagany system, w którym możemy uruchomić gry to WP 7.5 i WP 8. Warto nadmienić także, że jedna z tych gier nie była w ogóle zapowiedziana! Nokia zafundowała nam wielką niespodziankę. Wszystkie z trzech wymienionych tytułów współpracują z XBOX Live.

The Game Of Life (gry / karciane + planszowe) Przejdź do Windows Phone Store

Klasyczna gra planszowa, w której gracze symulują rzeczywiste wydarzenia życiowe, takie jak wybór kariery i ślub. W grze możemy zdobyć majątek lub stać się bankrutem, inwestować w akcje lub inwestować w rodzinę. “Game Of Life” ożywa dzięki animowanym żetonom, krętym drogom i malowniczym krajobrazom. W GRZE W ŻYCIE może się zdarzyć wszystko!

Jet Set Go (gry / strategiczne + symulacje) Przejdź do Windows Phone Store

“Jet Set Go” to gra na czas, w której za pomocą głównej bohaterki April zarządzamy siecią biur podróży na całym świecie. W grze możemy ulepszać i rozwijać nasze biura w różnorodny sposób. Efektywne zarządzanie oraz obsługa wielu klientów także będzie naszym głównym zadaniem w celu wzbicia się na szczyt w tej jakże ciekawej branży.

Parking Mania (gry / strategiczne + symulacje) Przejdź do Windows Phone Store

Celem gry jest poprawne zaparkowanie samochodu. Na 80 poziomach mamy do odkrycia nowe przedmioty a także nowe obszary, które pozwolą nam na przejście gry z jeszcze lepszym wynikiem. Jak chwalą się producenci, w tle możemy odsłuchiwać własną muzykę ustawioną wcześniej w ustawieniach.

 Źródło: wpcentral.com, windowsphone.com


Autor: Dariusz Adamczyk

Z wykształcenia logistyk, ekonomista i informatyk. Interesuje się min. sportem, muzyką elektroniczną i dj'ingiem. Uwielbiam także nowe technologie: gadżety, rtv czy też urządzenia mobilne :)