Obiektywy z magnetycznymi adapterami – Nokia Lumia 920

|

Do Nokii Lumii 920 powstało już wiele akcesoriów, zarówno tych dedykowanych, jak i uniwersalnych. Wraz z rozpowszechnieniem telefonu na pewno ta liczba wzrośnie. Okazuje się, że już teraz możemy znaleźć coś ciekawego! Jest to zestaw soczewek składający się z 3 części. Zestaw zawiera  szerokokątny obiektyw, rybie oko (180 stopniowy) oraz makro.

Portal wpcentral.com zdecydował się przetestować te obiektywy. Wyniki były bardzo zadowalające, redaktorzy byli pod wrażeniem działania soczewek. Biorąc także pod uwagę fakt, iż koszt zakupu wyniósł tylko 18$ (około 58 zł). Zarówno zdjęcia jak i filmy wydawały się dosyć sztuczne ale mimo to dobrze działały – tak podsumował zestaw testujący Daniel Rubino.

Zdjęcia oraz wideo z testów znajdziecie poniżej.

System mocowania za pomocą magnesu wydaje się dość solidny i praktyczny. Soczewki zostały dostosowane do iPhone’a 4 i iPada, ale jak widać z Lumia 920 pracują bardzo dobrze. Gdy te akcesoria będą szerzej dostępne, głownie w Polsce, będziecie zainteresowani kupnem takiego zestawu?

Źródło: wpcentral.com

 


Autor: Dariusz Adamczyk

Z wykształcenia logistyk, ekonomista i informatyk. Interesuje się min. sportem, muzyką elektroniczną i dj'ingiem. Uwielbiam także nowe technologie: gadżety, rtv czy też urządzenia mobilne :)